Açıklandı: Binance Labs, Bu 7 Kripto Girişime Yatırım Yaptı!

Binance Labs, kuluçka programının 6. sezonunun sona erdiğini açıkladı ve 7. sezonu duyurdu. Ayrıca, Cellula, Derivio, QnA3.AI ve UXUY dahil olmak üzere S6 kuluçka projelerinin ikinci grubuna yatırım yaptığını açıkladı.

Binance Labs, yatırım yaptığı 7 projeyi açıkladı!

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Binance Labs, altıncı sezon kuluçka programının resmi sonucunu açıkladı. Buna göre, grupta Cellula, Derivio, QnA3.AI ve UXUY’yi içeren 7 proje yer alıyor. Bu yedi startup’a yapılan yatırım miktarları açıklanmadı. Böylece geçtiğimiz Aralık ayında başlayan 6. sezon programı sona ermiş oldu. Kuluçka programı başlangıçta 12 startup’ı içeriyordu. Ancak nihayetinde yedi startup’a yatırım yapıldı. Bir Binance Labs sözcüsü, firmanın kuluçkaya yatırdığı tüm girişimlere yatırım yapmadığını belirtti. Bu bağlamda, kuluçka programının kurucuları desteklemek için tasarlandığını ve yatırımların garanti edilmediğini kaydetti.

  1. Cellula: Birleştirilebilirlik ve kalıcılık sunan tamamen on-chain otonom bir yaşam simülasyonu strateji oyunu.
  2. Derivio: zkSync üzerinde merkezi olmayan yapılandırılmış bir türev ekosistemi.
  3. QnA3: Yapay zeka odaklı bir Web3 bilgi paylaşım ve arama platformu.
  4. UXUY: MPC ve AA cüzdan teknolojisine dayanan çok zincirli bir platformu.
  5. Ethena Labs: Sentetik dolar protokolü geliştiricisi.
  6. Shogun: Traderların çıkarılabilir değerini en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan amaç merkezli bir DeFi protokolü.
  7. NFPrompt: Yapay zeka destekli bir web3 kullanıcının oluşturduğu içerik platformu.

BinanceLabs kuluçka 7. sezon başlıyor!

Şimdi 7. sezon programı yakında başlayacak. Binance Labs, “Şu anda programa katılacak erken aşama projelerin ileri görüşlü kurucularını arıyoruz,” dedi. Ayrıca, başvuru sürecinin “sürekli olarak açık olacağını” belirtti. BinanceLabs’in kuluçka programlarına önemli sayıda proje başvuruyor. Binance Labs, 6. sezon programının “yüzlerce” başvuru aldı. Ancak, sonuçta 12 startup’ı ya da başvuranların yaklaşık %3’ünü seçtiğini söyledi.

Binance Labs son zamanlarda yatırım faaliyetlerini artırıyor. Bu doğrultuda, bu yıl Bitcoin stake protokolü Babylon ve Ethereum restaking protokolleri Renzo ve Puffer Finance‘i destekledi. Binance Labs geçen yıl 500 milyon dolarlık bir fonu kapatarak ilk dış sermayesini kabul etti. Ancak firma, kullanılmayan sermayeyi Sınırlı ortaklara iade etmeye başladı. LP’ler başlangıçta fona toplam 150 milyon dolar yatırmıştı. Binance Labs bu miktarın yarısına yakınını geri ödedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x