Erdoğan’dan son dakika açıklamalar

SON DAKİKA HABERLERİ: Cumhurbaşkanı Erdoğan, 80 bin kişinin katılımcı olduğu Antalya’da düzenlenen AK Parti mitinginde halka hitap ediyor.

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkan başlıklar şöyle:

Sevgili Antalyalılar, kıymetli hanımefendiler, değerli gençler, aziz kardeşlerim sizleri en kalbi duygularımla hürmetle muhabbetle selamlıyorum.

ANTALYA MİTİNGİNDE KAÇ KİŞİ VAR?

Verilen rakam şu, 80 bin. On binler Antalya’da bugün bizlerle beraber. 31 Mart’a hazır mıyız? Yeniden Antalya diyor muyuz? 

ANTALYA DİPLOMASİ FORUMU

Antalya turizmiyle, tarımıyla, insanıyla ülkemize değer katıyor, huzur veriyor. Antalya Diplomasi Forumu’nu izlediniz değil mi? Antalya artık dünyanın birleştiği bir yer. Diplomasi Forumu gibi organizasyonlar marka değerinin artırıyor. Her meselede Antalya’nın yanında yer almaya devam edeceğiz.

Seçimler siyasetçiler için hesap verme dönemleridir. Biz zaten yıllardır hesap verdik. Hesaptan kaçanlara 31 Mart’ta hesap sormaya hazır mıyız? Gümbür gümbür 31 Mart’a hazırlanıyor muyuz?

CHP’YE DEM TEPKİSİ

CHP’nin Genel Başkanı önce İstanbul’da, Mersin’de ve kimi başka yerlerde DEM ile demlendi, ittifak yaptı. CHP Genel Başkanı çıkıp utanmadan ‘DEM’le ittifakımız yok’ diye demeç veriyor. Yalan bunların ağzına yuva yapmış.

TÜRK EKONOMİSİ

Bugünkü sıkıntıları biz çözeceğiz. Türkiye Yüzyılı ile zirveye çıkacağız. Kişi başına milli gelirimiz 13 bin doları aştı. Kesintisiz büyüme iklimiyle istihdam, ihracat, turizmde her yıl yeni rekorlar kırıyoruz.

 

KAYNAK: AA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x