Popüler Analist: ADA Coin Düşerken Bu 2 Altcoin Patlayacak!

Kripto para piyasası yeni haftaya karışık ir görünümle başladı. Lider kripto Bitcoin 51 bin doları korumaya çalışırken lider altcoin Ethereum 3 bin doları aştı. Bu ortamda piyasada popüler olan bir analist, Dogecoin’in önümüzdeki aylarda meteorik bir yükseliş yaşayacağından bahsediyor. Analist ayrıca, bir başka meme coin’i PEPE’den yükseliş bekliyor. Bununla birlikte ADA Coin fiyatının düşüşe geçeceği konusunda uyarıyor.

Analist, DOGE için patlayıcı bir hamle öngörüyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa istisnalar haricinde kırmızı bölgeye girdi. Bununla birlikte, analistler bazı tokenler açısından ilerisi için umutlu konuşuyor. Popüler kripto analisti Ali Martinez, Dogecoin’in 2020 piyasa yapısını yansıttığını söylüyor. Analist, modelin tekrarlanması halinde DOGE’nin mevcut seviyelerden yaklaşık %11.541 oranında katlanarak yükselebileceğini öne süren bir grafik paylaşıyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Dogecoin’in fiyat hareketi, 2020 davranışını anımsatan tanıdık kalıplar gösteriyor. O dönemde DOGE alçalan bir üçgenden çıkmış, bir konsolidasyon dönemine girmiş ve ardından %28.770 oranında fırlamıştı. Şu anda, DOGE bu modeli yansıtıyor gibi görünüyor: azalan bir üçgenden çıktıktan sonra, şimdi bir konsolidasyon aşamasında ve potansiyel olarak başka bir önemli boğa koşusu için zemin hazırlıyor.

Kaynak: Ali Martinez

Grafiğine göre analist, DOGE’nin yıl sonuna doğru yaklaşık 10 dolar ile rekor seviyelere ulaşacağını öngörüyor. Bu arada yazı sırasında DOGE 0,08467 dolardan işlem görüyordu.

Ali Martinez: PEPE’nin nereye gittiğini biliyorsunuz!

Analist ayrıca Dogecoin rakibi Pepe’nin (PEPE) fiyat hareketlerini de yakından takip ediyor. Martinez’e göre, PEPE yükseliş eğilimli ters baş ve omuz formasyonundan çıkmanın eşiğinde. Bu doğrultuda analist, “PEPE’nin nereye gittiğini biliyorsunuz! Önce 0,00000166 dolar, sonra 0,00000274 dolar. Gönderin!” diyor.

Bu arada, yazı sırasında PEPE 0,000001424 dolardan el değiştiriyordu. Bu da altcoin için günlük grafiğinde yaklaşık %9 artış anlamına geliyor.

Analist ADA Coin için uyarıyor: Satış sinyali veriyor.

Ali Martinez son olarak, akıllı sözleşme protokolü Cardano’ya (ADA Coin) bakıyor. Analist, altcoin fiyatının Tom Demark (TD) Sequential göstergesine dayalı bir düşüş sinyali verdiği konusunda uyarıyor. TD Sequential göstergesi tipik olarak trend yönünü ve potansiyel fiyat dönüşlerini belirlemek için kullanılır. Bu bağlamda Martinez ADA Coin için şöyle diyor:

TD Sequential göstergesi Cardano’nun üç günlük grafiğinde bir satış sinyali gösteriyor. Bu göstergenin düşüş sinyali verdiği son iki seferde ADA’nın bir fiyat düzeltmesi yaşadığını belirtmek önemli!

Kaynak: Ali Martinez

Bu arada, yazı sırasında ADA Coin 0,5827 dolardan işlem görüyordu. Token günlük ve haftalık grafiklerinde sırasıyla %0,9 ve %7,3 kırmızı bölgede duruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x