Şahin Irmak’ın paylaşımları korkutmuştu! Bitkin hali dikkat çekti

Beşiktaş taraftarı olan Ertan Saban, Spor Toto Süper Lig’de oynanan ve siyah-beyazlı takımın Vodafone Park’ta konuk ettiği ezeli rakibi Galatasaray’ı 3-1 mağlup ettiği derbinin ardından küfürlü tezahürata katılmıştı.

“TÜM SAMİMİYETİMLE ÖZÜR DİLERİM”

Sosyal medya kullanıcılarından tepki yağan ünlü oyuncu, bir video yayınladı ve “Herkese merhaba. Galatasaray camiasını kırdığım, üzdüğüm için tüm samimiyetimle özür dilerim. Maç sonrası kutlamaların hararetiyle, taraftar hararetiyle söylenmiş cümleydi benimkisi. Gerçekten tüm samimiyetimle özür dilerim” sözleriyle üzüntüsünü dile getirmişti.

ŞAHİN IRMAK’TAN KÜFÜRLÜ TEPKİ!

Ertan Saban’a hedef tahtasına koyanlar arasında meslektaşı Şahin Irmak da vardı. ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ programı ile ünlenen ve birçok filmde rol alan oyuncu, Saban’a olan isyanını küfürlü bir ifadeyle dile getirmişti. Irmak, Instagram paylaşımına “Sevinmeyi bilmeyen bir y…” notunu düşmüştü.

“TENHADA EDİLEN ÖZRÜN BİR KIYMETİ YOK”

Ertan Saban gibi yaptığı yanlıştan dönen Şahin Irmak, Ertan Saban’dan özür diledi.

Dün kendime de yakıştıramadığım bir laf ettiğim için Ertan Saban’dan özür dilerim. Buradan özür dilerim, zira tenhadada edilen özrün bir kıymeti yoktur. Bu gerginlikten nemalanmaya çalışan sektördeki bazı kişileri de görmüş olduk. Dost yüzlü, dost gülücüklü…

PAYLAŞIMLARI KORKUTTU!

Şahin Irmak ve Asena Tuğal çifti, geçtiğimiz gün Etiler’de görüntülendi. Yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Irmak, peş peşe hayata karşı umutsuzluğunu ifade eden mesajlar paylaşmıştı. Oyuncu önce siyah bir arka plan üzerine, “Artık her şey için mücadele etmekten çok yoruldum! Ama çok!” yazmıştı. Ardından “Her şeyin anlamını yitirdiği koca bir kara delik. İçine girip kaybolmak” mesajını paylaşmıştı.

“ŞİMDİ ÖLÜM BİLE YETMİYOR”

Daha sonra Irmak, “Şimdi ölüm bile yetmiyor. Acılarımızı tartmaya dostlar… Alıngan bir sahili pinekliyorlar. Bir merhabayı bıçaklar gibi artık selamlaşmalar… Değişen ben değilim. Dönüşen savaş… Artık zaman bile yetmiyor yaşadığımızı sanmaya…” şeklinde bir şiir yazmıştı.

“İÇİMDEN GELDİĞİ İÇİN YAZDIM”

Sevenlerini korkutan Irmak’a muhabirlerin “Paylaşımlarınızın nedeni neydi? Maddi ve ya manevi sıkıntı da olduğunuz için mi yazdınız?” sorusuna Irmak “Yok öyle bir şey. Genel olarak yazdım. İçimden geldiği için yazdım” dedi. Depresyona girdiği konuşulan Irmak’ın halsiz ve bitkin hali gözlerden kaçmadı.?

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x