Super Meat Boy Forever Ücretsiz Olarak Epic Games Store’da

Epic Games Store bu hafta  Super Meat Boy Forever oyununu ücretsiz olarak vererek ters köşe yaptı. Mağazanın normalde geçtiğimiz hafta orijinal üç Fallout oyununu vereceğini duyurmuştu. Oyunun Dakar Desert Rally’nin yerini aldığını da hatırlatalım.

Normalde 33 TL olan Super Meat Boy Forever, oldukça popüler olan orijinal Super Meat Boy oyununun arkasındaki stüdyo olan Team Meat’ten gelen bir platform oyunu. Önceki oyundan yıllar sonra geçen hikayede, küçük kızları Nugget’ı Dr. Fetus’un kötü planlarından kurtarmak için Meat Boy veya Bandage Girl rolünü üstleniyorsunuz.

Orijinal oyundan farklı olarak Super Meat Boy Forever, zorlu platform deneyimini otomatik koşucuya dönüştürüyor ancak yine de oyunculara zıplama ve düşmanlara saldırma konusunda kontrol sağlıyor. Seviyeler önceden hazırlanmış bölümlerden rastgele oluşturuluyor ve oyuncunun beceri seviyesine bağlı olarak oyun zorluğu ayarlıyor.

Stüdyo oyunu mağazada şu şekilde açıklıyor: “Super Meat Boy’un mücadelesi Super Meat Boy Forever ile geri dönüyor! Seviyeler acımasız ve ölüm kaçınılmaz. Oyuncular aslında sinema için yazılan bir hikâyenin keyfini çıkarırken tanıdıkları yerlerde ve yeni dünyalarda koşacak, zıplayacak, yumruklayacak ve tekme vuracak.”

Super Meat Boy Forever’ı 29 Şubat saat 19:00’a kadar hiçbir ücret ödemeden kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Gelecek haftanın oyunu ise yine bir değişiklik olmazsa Aerial Knight’s Never Yield olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x